Rozzlobená manželka zjistila, že jí muž podvádí. Neuvěříte, co jeho milence napsala!

- REKLAMA -

Rodiče své děti odmalička učí, že podvádět se nevyplácí. Jistě, pravděpodobně mají na mysli třeba takové opisování při testu, ale tohle se pravidlo se dá ve skutečnosti vztáhnout na naprosto cokoli. Tohle je důkaz.

- Reklama -

Když se lidé dozvědí, že je partner podvádí, je na nich, jak se zachovají. Někteří se rozhodnou předstírat, že o ničem nevědí, a o svého manžela nebo manželku bojovat, jiný od něj odcházejí.

Málokdo se ale dokáže s touhle ošklivou situací poprat tak chytře jako Melanie.

- Reklama -

Melanie, matka dvou dětí, zjistila, že se její manžel vyspal s někým jménem Jennifer. A tak se jí rozhodna napsat.

To, co jí napsala, byste opravdu nečekali!

Melanie ve svém dopise pro Jennifer napsala, že si jejího muže může nechat. Má ale pamatovat na 7 pravidel.

DÍKY, Jennifer!

Včera v noci jsi všude na mém muži nadělala spoustu cucfleků.  Ne, vážně, děkuji! Nemáte ani tušení, před jakou noční můrou jste mě a mé děti zachránila!

Abych se vám odměnila za vaši službu, nabízím vám svého manžela. Natrvalo. Pokud přijmete svou odměnu, pamatujte ale na následující pravidla:

Pravidlo 1:

Musíte ho finančně podporovat. Říkám to proto, že jak dobře víte, máme spolu dvě děti, a tak se bude muset vzdát části svého příjmu, aby je podpořil takovým způsobem, který si zaslouží. Kromě toho ber v úvahu, že posledních 11 let jsem byla manželkou a matkou na plný úvazek, takže mi bude muset platit výživné.

Takže zapomeň na jeho peníze, protože ty jsou naše!

Pravidlo 2:

Budete mu muset pořídit nové oblečení. Víte, poté, co dnes ráno vyšel ze sprchy a já uviděla všechna ta znamení vaší lásky, náhle se zničehonic objevila v naší skříni černá díra a spolkla téměř všechno uložené oblečení! Proto k vám dorazí téměř nahý, takže je zjevné, že ho budete muset obléknout.

Článek pokračuje na následující stránce.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJviralmotion
SHARE