Zeptali jsme se žen jak vlastně chutná penis. Z jejich odpovědí vás přejde chuť.

- REKLAMA -

Někteří lidé se asi opravdu nudí. Jinak by nevěnovali tolik času odpovídání na opravdu nevšední otázky v diskuzních fórech. Chuti mužského spermatu už bylo věnováno hodně pozornosti, ale jak si vede samotné mužské přirození? Má vůbec nějakou chuť, která by se dala k něčemu přirovnat? Shromáždili jsme pro vás několik názorů z diskuzních fór na to, co lidem chuť mužské chlouby připomíná.

- Reklama -

Nanuk s příchutí kůže nebo lepidlo?

giphy.com

„Dle mé zkušenosti je to člověk od člověka. Velkou roli samozřejmě hraje také hygiena, ale i čistý penis může u různých mužů chutnat odlišně. Obecně však mohu říci, že jsou penisy obvykle trochu slané. Jeden můj bývalý přítel však chutnal doslova jako použité ponožky. To byla hrůza!“ – Oksana.

„Nanuk s příchutí lidské kůže.“ – Anonym.

„Jako kuře. Šlo by to dobře dohromady s fazolkami a bílým vínem. Ne, doopravdy. Penis chutná jako když si olíznete ruku.“ – Roxeigh.

„Slaně, sladce, po moči i ochlupení.“ – yersiniaD

„Vůbec nijak. Jednoduše nemají žádnou chuť!“ – KinaGrace96

„Můžete cítit nějakou chuť jen v případě, že není osprchovaný. Pak je to podobné, jako když se líbáte s někým, kdo si nevyčistil zuby.“ – Lindsey R.

„Když jsem byla malá, ochutnala jsem lepidlo. Netvrdím, že penisy chutnají přímo jako lepidlo, ale řekla bych, že k tomu mají docela blízko.“ – Marianne S.

Co dalšího lidem chuť penisu připomíná? Dozvíte se na další straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
SHARE