19 každodenních potíží, které zná každá žena s malými prsy

- REKLAMA -

„Závidím ti, že máš malá prsa. Aspoň tě nebolí záda a můžeš spát na břiše. A nemusíš nosit podprsenku!“ Už vám někdy nějaká bohatě obdařená kamarádka řekla něco podobného? I když to myslí dobře, je to něco, co vás zaručeně naštve! My totiž víme, že mít malá prsa, má i spoustu nevýhod!

- Reklama -

Každý si stěžuje na to, co má, a chce to, co mít nemůže. Takoví už jsme – my, lidé. Vše má své pro i proti. A výjimkou nejsou ani prsa.

Která žena by neřešila jejich velikost, tvar nebo třeba pevnost? Ať už naše ňadra vypadají jakkoli, žádná z nás není úplně spokojená! Majitelky malých prsou závidí svým obdařenějším kamarádkám velikost, ty zase naopak závidí svým kamarádkám pevnost a tvar. Je to zkrátka zapeklité.

Dnes se podíváme na problémy, s nimiž se setkávají všechny ženy, jejichž poprsí vypadá, jak se říká, jako štípance od komára.

  • Ať děláme, co děláme, košíčky stále odsávají od prsou. Je to celkem logické. Když se něco tvaru polokoule snaží obemknout něco připomínajícího přistávací dráhu, musí nutně nastat nějaká logistická chyba. Jo, je to logické. Což ale neznamená, že nás to denně nefrustruje.
  • „Neviditelné“ podprsenky bez ramínek jsou úžasná věc. Jenže i když zázrakem najdeme nějakou, která drží na místě jen silou vůle (a samozřejmě silou silikonových vložek), stejně stačí jednou zvednout ruce nad hlavu a prsa vyklouznou. A když se to stane před očima dalších lidí, máte chuť rovnou spáchat sebevraždu.

Pokračování na další straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
4
( 1 z 4 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJemefka
SHARE