Žena pózuje před vzácnou žirafou černou, kterou ulovila. Takový odpor, který tato fotografie způsobila, určitě nečekala!

- REKLAMA -

S fotografiemi, kde lidé pózují vedle ulovených zvířat se setkáváme poměrně často. V tomto článku se podíváme na ženu, která zabila velice vzácné zvíře, což se lidem samozřejmě nelíbilo.

- Reklama -

Lov trofejí je široce vyhlášený sport, avšak ve světě se setkává spíše s odporem. Obzvláště, když se objeví nový incident s ohroženými nebo chráněnými druhy. Americká trofejní lovkině Tessa Thompson Talley nebyla výjimkou.

Talley odjela na lovecký výlet do Jihoafrické republiky, kde je lov poměrně vzkvétajícím průmyslem. Vyfotila se s řadou zvířat, které po cestě ulovila, avšak žádná fotografie nevzbudila takový odpor, jako právě fotografie s žirafou černou.

Tessa se svou trofejí chlubila na sociálních sítích

Na sociálních sítích sdílela fotku se slovy: “Moje modlitby byly vyslyšeny a můj sen se stal skutečností! Spatřila jsem tuto tuto vzácnou černou žirafu a po nějaký čas jí sledovala. Věděla jsem že je to ta pravá! Byla 18 let stará a vážila 4000 liber a bylo požehnáním, že jsme z ní dostali celých 2000 liber masa.”

Tím to ovšem zdaleka nekončí. Pokračujte na další stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně