Tatéři a jejich zákazníci popisují své nejšílenější zážitky z tetovacích salonů. To vás dostane!

- REKLAMA -

Pokud v nejbližší době plánujete nechat se potetovat, věříme, že vás tyto historky neodradí.

- Reklama -

Na sociální síti Reddit před několika dny vznikla diskuze, kterou započal uživatel s přezdívkou efergantes, když požádal tatéry a potetované lidi, aby se podělili o své nejšílenější příhody, které v tetovacím salonu zažili.

A jak už to na internetu bývá, pochlubit svou bizarní historkou se chce skoro každý, takže odpovědí se objevilo požehnaně. My jsme pro vás vybrali několik nejlepších, kterým dost možná ani neuvěříte.

- Reklama -

Tak pojďme na to!

Uživatelka blackcatskirt napsala:

„Přišla jsem za kamarádem mé bývalé spolubydlící s tím, aby mi na žebra vytetoval medúzu. Nakreslil ji a vypadalo to skvěle, jen ji nakreslil na milimetrový papír. Tvrdil, že mu to pomůže s rozměry. Dobře, žádný problém. Když začal, myslela jsem, že má nějakou hroznou alergii. Pořád posmrkoval, ale co, řekla jsem si.”

“Byl těžce závislý na kokainu a prášcích, a nakonec mi na bok vytetoval celý milimetrový papír. Seděla jsem tam 6-7 hodin, protože jsem nechtěla vypadat jako „posera“. Nakonec jsem musela jít ještě na další 14hodinové tetování, které to překrylo. Nikdy si nenechám potetovat druhý bok.“

Uživatelka deadsocial napsala:

„Jednou k nám přišel chlápek, který neuměl moc dobře anglicky, a chtěl, abych mu na ruku vytetovala slovo ,hovis’. Zmateně jsme se ho ptali, jestli chce fakt vytetovat ,hovis’, což je název firmy vyrábějící pečivo. Napsali jsme mu to na papír, ale on pořád opakoval ,ano, ano’. A tak mu to šéf vytetoval. Další den přišel znovu se svým rozzuřeným bratrem, který nám vysvětlil, že chtěl nechat vytetovat ,ELVIS’.

Pokračování na další straně!

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJBuzzFeed
SHARE