Hasička zachránila malého jelínka přímo z ohnivého pekla. Jeho reakce byla neuvěřitelná!

V suché oblasti Florida Keys nejsou požáry ničím výjimečným. Oheň si tu pravidelně bere životy mnoha nevinných zvířat. Některé příběhy mají ale i šťastné konce. Tohohle malého jelínka se podařilo zachránit přímo z plamenů!

0
3750

Když se záchranářka Jen Shockley Brack dostala na místo, nikdo už nevěřil, že se jelínka podaří zachránit. Byl doslova obklíčený plameny. Jen se bezmocně krčil v ohni a třásl se. Když to záchranářka uviděla, řekla si, že ho musí za každou cenu zachránit.

Všichni ostatní se báli vstoupit do plamenů. Byl to velký risk i pro zkušeného záchranáře! Jen ale řekla svému kolegovi, že zkusí jelínka zachránit a namířila si to přímo do ohně.

Riskovat život pro zvíře, to udělá málokdo.

„Viděla jsem jeho veliké oči. Byl tak vyděšený a třásl se! Prostě jsem ho tam nemohla nechat,“ řekla později Jen.

Když se záchranářka dostala až k jelínkovi, měla obavy, aby se jelínek nebránil. Přece jen to bylo divoké zvíře! Jelínek k Jen ale vzhlédl a klidně se nechal vzít do náruče.

„Chápal, že jsem přišla, abych mu pomohla,“ myslí si Jen.

Záchranáři se o zachráněného jelínka dobře postarali

Oheň už byl blízko. Když se Jen nad jelínkem sklonila, oheň jí dokonce spálil řasy. Rychle pak i s jelínkem v náručí utekla z plamenů. Oba ihned ošetřili. Jelínka zabalili do deky, dali mu kyslíkovou masku a vodu. Záchranáři z Jenina týmu mu dokonce přinesli natrhaný jetel.

Co bylo s jelínkem dál? Jaká byla jeho reakce na záchranu? Prohlídněte si fotky na další straně!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah