Díky tomuhle jednoduchému triku jsem si za měsíc zvětšila prsa o 30%! Zvládnete to i vy!

- REKLAMA -

„Konečně jsem našla něco, co opravdu funguje!“ napsala nám nadšená Lenka. A podělila se s námi o svůj příběh.

- Reklama -

Chtěla jsem se o to podělit se všemi ženami, které trpí kvůli svým prsům, protože sama vím, jak je to těžké. Nikdy jsem nebyla se svými prsy spokojená, a po porodu a odkojení dcerky to bylo ještě horší. Určitě si to umíte samy představit, holky. Už jsem si před manželem ani nechtěla sundat podprsenku, nechávala jsem si ji i v posteli. Tak moc jsem se styděla.

Byla jsem tak zoufalá, že jsem už i uvažovala o operaci. Jenže s manželem plánujeme ještě jedno miminko a já měla strach, že bych po operaci nemohla kojit. Navíc teď nemáme peněz nazbyt, výchova dítěte taky něco stojí.

- Reklama -

Operaci jsem proto zavrhla. Místo toho jsem zkusila snad všechny možné přípravky, které se dají sehnat. Všechno bylo bez účinku. Když jsem se svěřila doktorce, okamžitě mi zakázala všechny ty tabletky užívat: prý si tím akorát rozházím hormony v těle a na druhé mimčo můžu rovnou zapomenout.

Už jsem to chtěla vzdát. A pak jsem narazila na Bella Cream.

Mrkněte na video, které ilustruje, jak Bella Cream funguje.

Větší prsa

😍💦Chcete mít větší a pevnější prsa ?💦 Jde to i bez operace 💦🙊 > Objednávejte na http://bit.ly/Zvetseni-prsou <

Gepostet von MaskaPilaten.cz am Montag, 5. Februar 2018

Narazila jsem na přírodní krém, který sliboval zvětšení prsou až o 2 velikosti. Krém přitom obsahuje jen samé přírodní látky a výtažky z rostlin, jeho používání je tak úplně bez rizika. Používat ho můžete i během těhotenství nebo kojení.

Rozhodla jsem, že to vyzkouším.

Každý večer jsem si dala sprchu a prsa si pak pečlivě namazala krémem. Nejprve mi přišlo, že krém nemá žádný účinek, ale když jsem si po týdnu změřila obvod hrudi, překvapeně jsem zjistila, že se o několik centimetrů zvětšil. Začala jsem krém používat dvakrát denně a po dvou týdnech mi začala být těsná podprsenka.

Teď už krém používám celý měsíc. Poprvé od porodu mám zase hezká, plná a pevná prsa. Má to ale jednu nevýhodu. Musela jsem vyhodit všechny podprsenky a nakoupit nové, o číslo větší :-)

Protože je teď krém ve slevě, budu si objednávat další balení. Všem dívkám a ženám, které trápí tvar nebo velikost prsou, doporučuju udělat totéž.

Bella Cream seženete za 449Kč i s DPH

– Reklamní článek –

- Reklama -

Pokračování na další straně


- REKLAMA -

Další témata
SHARE