Udělali jsme rozhovor s nadějným rapperem Tmollym. Kdo to je a co dělá za hudbu?

- REKLAMA -

Už si slyšel o Tmollym? Udělali jsme z Pardubickým raperem rozhovor...

- Reklama -

Ahoj spoustu lidí tě asi nezná tak se nám představ trošku:

Ahoj jsem Tmolly moje jméno je Tomáš Říha, jsem z Český Lípy a už 5 let bydlím v Pardubicích. Je mi 26 let a Jsem Mistr Evropy v konzumaci kebabu.

V kebabu?
To byl samozřejmě fór narážel sem na song Dej mi Cash který sem udělal a je to taková parodie a věc udělaná z nudy a pár lidí psalo, že to je reklama na kebab tak si z toho dělám trošku srandu a jim tak kebab ve vaně… 

Jak dlouho se věnuješ hudbě?

Hudbě se věnuji cca 10 let z toho aktivně dohromady rok.V roce 2008 jsme zkoušeli s kamarádem v pokojíčku pár věcí, které jsme vlastně dělali jen pro nás a pár kámošů. Dávali jsme věci na bandzone a nějak to nehrotili. Pak sem občas něco zkusil ale nevydal sem nic. Teď cca v květnu 2018 sem si říkal proč to vlastně nezkusit znovu. No a začal sem na tom makat.

Sledovali jsme, že si spolupracoval a budeš spolupracovat s producentem Erbinem kdo to je?

Jo to je můj kámoš z Hradce o kterým sem ani nevěděl že dělá beaty tak jsme prohodili o tom pár slov, udělali 2 věci a další rozhodně jsou na cestě. Beaty mě dělá aktivně, ale já mám problém v tom, že jsem moc vybíravý.

Koukali jsme na tvou tvorbu tak nám o ní něco řekni :

Tak moje tvorba, no snažím se dělat to co umím a svoje nápady a nálady vyjadřuji v textech. Nebaví mě takový ty rapy kde člověk do toho huhňá a člověk u toho usíná takže se snažím dělat něco u čeho lidi neusnou ale to co mám v plánu teď tak to teprve budu brát jako začátek, do teď je to jen taková předehra abych si získal pár lidí. Než pořádně začnu dělat to co chci…..

Plánuješ nějaké album?

Rozhodně bych album udělat chtěl, ale nejdřív potřebuju pořádnou tu svoji FansArmy. Jak se moje věci trošku víc chytnou a dostanou víc mezi lidi tak tam album rozhodně nesmí chybět. Teď mě sice zná a sleduje pár lidí a mají se rozhodně na co těšit.

Jaký máš vztah k tetování?

Jo tetování miluju mám obě ruce, krk, prsa,prsty nohu a rozhodně neplánuji skončit a ještě nějakou přidám 🙂 takže velmi kladný. Dokonce jsme s týpkem z Krnova Dazzym udělali track o kerkách, který na amatéry sklízí docela úspěch a i mě samotného ta věc baví. Když sem tu věc dával Live tak to taky mělo největší úspěch.Tetovani se mě líbí a nejvíc na holkach ale nesmí to být až moc to znamená od hlavy až k patě u holek, u chlapů mě je to jedno..

Kdo tě z CZ/SK scény nejvíce baví?

Tak s téhle scény si rád poslechnu věci z m+, poslechnu si Barracudu a nějak to jakoby nehrotim poslechnu si nějak všechno a když se mě to zalíbí pustím si to znova. Takže si i poslechnu kluky jako jsme já. Z SK si poslechnu Dms, Pil c a Ega atak ……..

Co máš v plánu do budoucna?

Tak do budoucna jak už sem říkal bych chtěl udělat to album a rozhodně se nenechám odradit nějakýma komentáři nebo kecami takže rozhodně budu pokračovat v tom co dělám a postupně se vyvíjet. Zlepšovat kvalitu a tak. Teď do konce roku bych chtěl udělat videoklip a hodit ven nějaké věci co mám rozdělaný.

Tak mi ti děkujeme, hodně úspěchů a ať se ti nadále daří …..

Taky děkuju a měj se.

Odkaz na Fb:
https://www.facebook.com/tmollyofficial/

 


Pokračování na další straně


- REKLAMA -

Další témata
SHARE