Toto je žijící Ken. Jak tento mladý Brazilec vypadal před operacemi? Tomu neuvěříte!

- REKLAMA -

Jsou lidé, kteří kvůli svému vzhledu podstupují plastické operace. Muž v tomto článku ale podstoupil již tolik chirurgických zákroků, že vypadá naprosto jinak, než před těmito operacemi.

0
18972
- Reklama -

Média v dnešní době ovlivňují myšlení a názory každého z nás. Velmi silným tématem je ideál krásy, který se stále mění, a na který mají tato média obrovský dopad. Jestliže v minulosti někdo nebyl spokojený se svým vzhledem, nebylo tolik možností, jako je tomu dnes. Lidé jsou schopní utrácet neuvěřitelné množství peněz, za zkrášlovací prostředky, nebo za plastické operace.

Rodrigo Alves

Určitě jste už slyšeli o mladíkovi z Brazílie jménem Rodrigo Alves, jehož sen bylo vypadat jako panenka Ken. V současnosti je, jak sám tvrdí, šťastný, že se mu konečně podařilo vypadat tak, jak opravdu chce. Jeho cesta k tomuto cíli byla však dlouhá a náročná. Mladý, jen 34 letý muž podstoupil už 58 plastických operací. Vyhledával ty nejlepší plastické lékaře v USA, Brazílii a také Evropě.

Nedávno se Rodrigo rozhodl zveřejnit svou fotografii, na níž ho lze spatřit před absolvováním plastických operací. Rodrigo byl ve škole šikanován a děti se mu posmívali i kvůli jeho vzhledu.

Na tuto fotografii se můžete podívat na další straně. Můžeme vás ujistit, že byste ho nepoznali!

- Reklama -