TEST: Kdo bude mít nehodu? Vaše volba o vás mnoho prozradí!

A máme tady další oblíbený psychologický test, který o vás opět mnoho prozradí. Dnešní test bude obrázkový a vaším úkolem bude vybrat jednu ze 4 možností. Pojďme se však společně nejdříve podívat na zadaní.

0
7944

Na obrázku nad tímto textem se nachází 4 muži, kteří jsou blízko nehodě. Vaším úkolem bude vybrat muže, který bude mít nehodu jako první. Nikam nespěchejte, nad svým výběrem pořádně popřemýšlejte a teprve poté, až si budete jistí a zvolíte jednoho muže, pokračujte ve čtení. Tak co, jdeme na to?

A

Pokud jste si zvolili muže označeného písmenem A, znamená to, že toužíte po dobrodružství. Jste člověk, který miluje přírodu a cestování. Nejdůležitější je pro vás svoboda! Pravděpodobně často jezdíte na výlety do přírody a pokud ne, minimálně to plánujete. Jste také člověk, který je se dokáže cítit do kůže lidí a chápe jejich problémy. Pokud máte možnost, vždy podáte člověku pomocnou ruku.

B

Pokud jste si zvolili muže označeného písmenem B, znamená to, že jste milovníkem světa a svět zase miluje vás. Máte skvělé názory a dokážete si je vždy prosadit. Lidi dokážete často přesvědčit svým šarmem. Váš domov je pro vás téměř všude, protože se neradi vážete na jedno místo. Jste člověk milující nejen přírodu, ale také lidi a hlavně děti. Vašim problémem je často to, že dáváte mnoho a dostáváte málo. Dejte si proto pozor na to, kolik dáváte.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah