Muž si nechal potetovat 90 % těla. Nyní vypadá jako negativ fotografie!

Všichni v životě zažíváme chvíle, kdy se zdá, že se z nás vytrácí naše lidská stránka. Přicházejí například po divokém víkendu, kdy vás dožene nedostatek spánku a přílišná konzumace alkoholu, nebo třeba po celém dni stráveném s dětmi, po kterém se cítíte, jako kdyby vás hodili na 10 kol do ringu s Floydem Mayweatherem.

0
5011

Je několik způsobů, jak si tuto lidskou stránku získat zpět, a každý to dělá trochu jinak. Někteří potřebují například pořádnou relaxační koupel s bublinkami, jiní zase celý den spánku.

Přístup, pro který se rozhodl Adam Curlykale, by však volil málokdo.

Tento dvaatřicetiletý Polák se totiž ve snaze „objevit sebe sama“ rozhodl nechat si potetovat 90 % těla. Tam však jeho snaha nekončí. Rozhodl se totiž celé své tělo proměnit v plátno, přičemž inkoustu se nevyhnuly ani oční bulvy.

Adamův vzhled ve většině lidí vyvolá naprostý šok. On se však tím, jak ho veřejnost vnímá, vůbec nezaobírá.

„Každá jedna změna s sebou nese riziko vyloučení, a tudíž samoty. Nelze očekávat, že většina lidí bude můj způsob myšlení a vnímání světa chápat. To, co se nám zdá dobré ve vztahu k nám samotným, může mít u někoho jiného zcela opačný efekt,“ píše na svém blogu.

Na svém blogu učí lidi větší otevřenosti

Prostřednictvím svého blogu a Instagramu se Adam snaží čtenáře přimět, aby vůči lidem, kteří se rozhodnou své tělo modifikovat, byli otevřenější. „Tolerance je uvědomění si, že každý člověk je svobodný a má právo na odlišný názor, pohled na svět, vyznání a způsob života. Znamená přijímat a respektovat to, s čím nesouhlasíme a s čím se neztotožňujeme,“ pokračuje.

Pokračujte ve čtení na další stránce!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah