Tahle česká firma pořádá divoké večírky pro dámy. Neuvěříte, co se na nich děje!

- REKLAMA -

Legendární seriály jako Sex ve městě, Zoufalé manželky či Gilmorova děvčata jsou plné ženských rozhovorů, problémů, intimností i ženské soudržnosti. Dámy si spolu prostě a jednoduše rozumí a když se spolu sejdou, není nouze o spoustu zábavy i peprné historky. Jak to ale vypadá, když se do toho všeho vmísí zkušená agentka s novinkami ze světa erotiky, zásobou vtipných příhod a dobrými drinky? Na takovou párty byste určitě jen tak nezapomněli!

- Reklama -

Žádní muži a kopa zábavy

Hlavním předpokladem jedinečného večera, které firma pořádá, je absolutní zákaz vstupu mužů a parta kamarádek, které se chtějí bavit. Povedenou dámskou jízdu už jste určitě někdy zažili, ale tohle je ještě úplně jiná liga.

Celý večer je totiž protkaný zábavnou erotikou a zcela otevřeným povídáním si o tom, co dámy z této oblasti zajímá a co je jim příjemné. Erotické hračky jsou lákavé, ale ne každý má tu odvahu si je jít koupit před zraky cizích lidí někde v sexshopu.

Prohlédnout si je v klidu domova a dost možná se i přiučit novým věcem je proto velice vítaným zpestřením.

Barvené vibrátory různých tvarů a velikostí i další hračky určené k intimním chvilkám kolující po místnosti rozesmátých dam jsou skvělým tématem k veselé a otevřené diskuzi.

Možná byste nevěřili tomu, jaké erotické novinky existují a co všechno dokážou. Momenty, kdy si parta holek prohlíží takovou hračku a marně se se smíchem snaží přijít na to, k čemu vlastně je a kam že se vlastně dává, jsou k nezaplacení.

Co konkrétního se tedy na večírcích děje? Podívejte se na následující stranu.


Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
SHARE