Štír aneb nejvíce nepochopené znamení zvěrokruhu. Proč tomu tak je?

- REKLAMA -

Dnes se podíváme na zoubek lidem, kteří jsou narození ve znamení Štíra. Štír je jedním ze tří znamení zvěrokruhu, která patří mezi vodní znamení.

- Reklama -

Zbylá dvě vodní znamení jsou Raci a Ryby. Energie štírů spočívá ve zkoumání temnějších, neprozkoumaných stran života. Štíři mívají vynikající dovednosti v oblasti psychologie, kriminalistiky a prostě všeho, kde je zapotřebí jít do hloubky a zkoumat věci pod povrchem.

Znamení Štír

Z toho důvodu bývají Štíři nejvíce úspěšní jako psychologové, detektivové nebo vědci. Zrozenci tohoto znamení to přímo milují. Zkoumání nepoznaného a přinášení nových skutečností v dosud tajemných věcech je naplňuje a často se stává jejich celoživotním koníčkem.

Tito lidé se nebojí vkročit do těch nejtemnějších vod emocionálního a duchovního světa. Štíři jsou obecně velice emotivní znamení, jejich citová stránka je velice silná. I z toho důvodu bývají často nepochopeni a označováni za kruté znamení. Pokud totiž Štírovi bez soucitu ubližujete, velice ho to raní a těžko na to zapomíná. V tu chvíli se v něm může projevit jeho touha po pomstě, která je někdy silnější než on sám. Štír si ale nemůže pomoct.

Více o lidech narozených ve znamení Štíra se dočtete na další straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
VIAwoman.tiscali
SHARE