Stalo se vám někdy, že jste se probudili a nemohli jste se pohnout? Víme co to je.

- REKLAMA -

Tohle je něco co děsí mnoho  lidí. Proč ? Protože se jim to již stalo a není to nic příjemného. Zažil jste někdy pocit, že jste se nemohli po probuzení ani pohnout? Nemohli jste hnout ani rukama a ani nohama jako byste byli ztuhlí.

- Reklama -

Mnoho lidí na tomto světe se už střetlo s podobnou zkušeností. Potom máte dokonce takový divný pocit, že se něco při vás pohybuje. Pocity, které jsou opravdu nepříjemné. Už jste se ocitli v této situaci ?

Nemůžete se hýbat. Když jste se rozhodli křičet, nepodařilo se vám to.

- Reklama -

Někteří lidé měli i stav, že se dokonce dusili. Máte pocit, že vás napadla nějaká kreatura, ale nevidíte jí?

Nebojte se, je tu naprosto jednoduché vysvětlení co se za tím skrývá. Před výzkumem o tom lidi debatovali a přiřazovali to k nadpozemským bytostem, že prý to způsobují démoni.

Toto není žádná pravda. Děje se to proto, že váš mozek už je vzhůru, ale tělo ještě spí. Je to situace, kdy tělo a mysl jsou mezi spánkem a probuzením se. Důvod je ten, že jste ve fázi REM spánkového režimu mysli a sníte.

Takže, ty strašidelné stíny a halucinace nejsou skutečné. Proto, že vy si myslíte že jste vzhůru, ale vaše mysl stále sní a to je ten důvod, proč vše vypadá tak realisticky.

Zajímá vás jak stavům spánkové zabránit a jak se jím vyhnout? Pokračujte ve čtení na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
SHARE