Dělá vám problém usínání? S tímto trikem usnete během 5 minut!

- REKLAMA -

Problémy s usínáním mívá často každý z nás. Lehneme si do postele v té největší únavě, avšak usínáme mnohdy i více než hodinu. V čem je problém a jak se dlouhému usínání vyhnout?

- Reklama -

Každý z nás očekává, že po celém dlouhém a náročném dni si jednoduše lehneme do postele a okamžitě usneme – přeci jenom tomu naše únava často i značně napovídá.

Jenže realita je taková, že opak se stane často pravdou. Naše hlava je plná myšlenek, přemýšlíme na dnem, který jsme prožili a i nad tím, který nás zase čeká.

- Reklama -

Právě takové přemýšlení nám komplikuje nejen usínání, ale i vstávání. Pokud se tento problém týká i vás, máme pro vás řešení!

Tím je pětiminutový trik, který by měl značně zlepšit kvalitu vašeho spánku a zrychlit vaše usínání. Jediné, co k tomu potřebujete, je udělat jednu jedinou a velmi jednoduchou věc předtím, než se uložíte do postele.

O jaký trik jde?

5 minut před spaním věnujete tomu, že si napíšete na papír vše, co chcete další den udělat a zvládnout. Není to ledajaká rada – pochází ze studie Dr. Michaela Scullina.

Ten svou radu komentuje následovně: “Žijeme v opravdu rychlém kolotoči, který je plný nesplnitelných, obtížných úkolů, které prostě nejdou splnit za pouhý den.

To způsobuje, že při usínání jsme dosti vystresovaní a to nejen z toho, že jsme vše nestihli dnes, ale nestihneme a i zítra. Naštěstí jsme přišli na pětiminutové cvičení, které by mělo zlepšit spánek opravdu všem!”

Výsledky studie byli překvapivé. Zajímá vás jak dopadli? Více se dozvíte na další straně. 

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJspring
SHARE