Šílené video! Obsluha McDonald’s vyhodila děti, které se schovávali před střelcem!

- REKLAMA -

Lidé po celém světě milují McDonald’s. Jejich burgery, hranolky, zmzlinu…Někdy je prostě těžké odolat všem těm nezdravým dobrotám. Jenže i když může být pro někoho McDonald’s zárukou dobrého jídla, jeho zaměstnanci už tak skvělí být nemusejí. O tom vypovídá i tento otřesný případ, kdy byla skupina dospívajících dětí vyhnána na ulici poté, co chtěla v McDonald’s schovat před střelcem.

- Reklama -

Na sociálních sítích se strhla lavina kritiky poté, co bylo zveřejněno video z incidentu v jedné z amerických poboček. Zdejší zaměstnanci totiž chtěli vyhnat skupinu muslimských dětí černé pleti ven z restaurace poté, co tam skupina chtěla najít bezpečí kvůli ozbrojenému muži.

„Pokud na vás někdo vytáhl zbraň, měl k tomu důvod!“

- Reklama -

„McDonald‘s je opravdu něčím, za čím si stojíte? Chtěli jsme si jen objednat, zatímco na nás měl ten muž rasistické poznámky a vytáhl na nás zbraň. A vy jste nás přesto chtěli vyhodit ven, i když jste věděli, že jsme v nebezpečí?,“ napsala na Twitter Farida Osman, jíž se incident týkal.

Dívka navíc dodala, že zaměstnankyně fastfoodu uvedla, že pokud na děti někdo vytáhl zbraň, asi k tomu měl důvod. „Přeci nemůže být žádný důvod k tomu, aby muž vytáhl zbraň na děti, když si chtějí jen objednat jídlo,“ dodala Farida. Muž na ně prý vytáhl pistoli poté, co tvrdil, že do něj strčily, když stály ve frontě.

Video z incidentu najdete na následující straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwww.foodnet.tv
SHARE