Tato revoluční teorie o Kevinově otci ze Sám Doma naprosto změní váš pohled na tento film.

- REKLAMA -

Na internetu najdeme stovky fanouškovských teorií o všemožných filmech, nicméně tato konkrétní o filmu Sám doma si získala podporu celé řady lidí.

- Reklama -

Na internetu se dočtete, že ve filmu Sám doma se krátce objevil i samotný Elvis Presley, který měl být v té době již dávno mrtvý, nebo že postava Guse Polanskiho, který společně se svou kapelou odveze Kevinovu matku zpět domů, je ve skutečnosti ďábel.

Nicméně teorie o Kevinově otci, Peteru McCallisterovi, se zdá být dosud nejrealističtější.

- Reklama -

Jako první s ní přišel uživatel sítě Reddit s přezdívkou cubanesis, který věří, že Kevinův otec je „zločinec z nějakého gangu“.

„Ve filmu ani jednou nepadne, čím se živí. Nezmiňují, kde pracuje, jeho původ, nic… Nicméně Peter vydělává dost peněz na to, aby měl manželku, která nemusí pracovat, a dalších 5 dětí. Také má dům, jehož cena by se pohybovala v desítkách milionů,“ uvádí uživatel.

Jen samotný fakt, že je bohatý, však neznamená, že je zločinec. Jsou zde však další vodítka.

„Petera poprvé vidíme, když si Harry převlečený za policistu prohlíží jejich dům. Peter je v tomto rozhovoru až příliš defenzivní. Harry se pouze zeptá, zda je majitelem daného domu a Peter ihned skočí až na ,jsem v nějakém průšvihu, strážníku?’ Výraz jeho obličeje je navíc po celou dobu rozhovoru nervózní,“ vysvětluje autor teorie.

Pokračování na další straně!

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJNews.com.au
SHARE