S jakými znameními zvěrokruhu si budete nejlépe rozumět? Charakteristika všech znamení!

- REKLAMA -

Dnešní horoskop vám prozradí něco málo o charakteristice jednotlivých znamení zvěrokruhu a také to, s kterými znameními si nejlépe rozumí.

- Reklama -

Jsou lidé, se kterými si prostě nesedneme, nebo si s nimi nemáme co říci. Na druhou stranu existují i tací, se kterými je radost trávit čas. Podle znamení zvěrokruhu se dá určit, s jakými znameními si budete nejlépe rozumět. Dnes se tedy podíváme na charakteristiky jednotlivých znamení ale také na to, s kterými z nich máte nejlepší “kompatibilitu”.

Beran

- Reklama -

Máte silný smysl pro účel. Umíte stanovit tempo, s velkým zápalem k dosažení cílů. Zásoby energie máte prakticky nevyčerpatelné a není snadné vás unavit. Často nejste otevření návrhům jiných lidí. Lidé ve znamení Berana si často trvají na svém. Myslí si, že jejich názory jsou správné. Vaší nejsilnější stránkou je odvaha. Jste šťastní, když můžete být ve vedení. Lidé ve vašem okolí, jsou více než spokojeni, když vás mohou následovat. Nejlepší kompatibilita: Lev, Střelec a Váhy.

Býk

Tak, jako je býk poslušný, pokud není v pokušení, tak i s vámi je snadné vycházet, pokud vás někdo nevyprovokuje. Jste známí pro vaše odhodlání, a proto je těžké vás odradit od cílů. V partnerských vztazích je pro znamení Býka největší slabinou sobectví. Avšak velký význam dáváte jednoduchosti a stabilitě života. Proto se některým kolem vás, může zdát, že jste nudný, nebo že vám chybí vzrušení. Nejlepší kompatibilita: Panna, Kozoroh a Štír.

Pokračujte na další stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
6
( 1 z 6 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJnakave.sk
SHARE