Rodiče ho opustili, protože byl ošklivý. O 33 let později inspiroval miliony lidí po celém světě!

Jak se říká, cesta za štěstím ve skutečnosti nemá žádné překážky. Stačí jen chtít a člověk dokáže dosáhnout mnoha! Dnes se společně podíváme na jeden úžasný příběh, který chytne za srdce nejednoho z vás.

0
37835

Jak už to tak bývá, ne každému hraje osud do karet. Jon Lancaster se narodil s treacher collinsovým syndromem a jeho rodiče ho opustili, protože nesnesli, že se jim narodilo ošklivé dítě – které za to vůbec nemohlo. K takovému činu se však nebudeme raději vyjadřovat. Od jeho narození uběhlo už více než 33 let a my si dnes povíme celý jeho příběh.

Ujala se ho žena jménem Jean

Jak už jsme zmínili, Jon se narodil s treacher collinsovým syndromem, což je genetická vada. Kvůli tomuto syndromu se narodil se zdeformovaným obličejem. Rodiče se ho vzdali už po 36 hodinách od porodu a tak nezbývalo nic jiného, než Jonovi najít novou rodinu. Ujala se ho žena jménem Jean a vychovala ho úplně sama.

Jon svou adoptivní matku opravdu miluje a mají spolu naprosto úžasný vztah. Dětství pro něj však bylo složité, což vzhledem k jeho postižení není žádným překvapením. Později Jon přestal posměch svého okolí zvládat a začal pít alkohol a dělat výtržnosti. Všechno mělo ale nakonec šťastný konec.

Poté, co se z tohoto špatného období dostal, začal cestovat po světě a hledal lidi, kteří měli stejný problém jako on. Nutno podotknout, že se jich na celém světě nachází mnohem více, než si vůbec dokázal překvapit. To mu dodalo sebevědomí a Jon se konečně přestal litovat a začal žít.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah