Trápily mě krátké řasy a klasická řasenka moc nepomohla. Pak jsem našla tenhle trik a muži se jen otáčejí!

- REKLAMA -

Mít řasy jako panenka. Po tom touží ženy odnepaměti. A dělají pro to všechno možné. Kupují si řasenky, utrácejí mnoho peněz za různé kosmetické procedury, dokonce si nalepují umělé řasy. Nic z toho samozřejmě našim řasám neprospívá.

- Reklama -

Určitě to taky moc dobře znáte. Když si barvíme vlasy příliš často, jejich kvalita to odnese. Začnou se lámat, vypadávají a ztrácejí lesk. Není proto divu, že se o své vlasy staráme, používáme regenerační masky, kvalitní šampony a kondicionéry.

Málokterá z nás si ale uvědomuje, že řasy zatěžujeme ještě víc než naše vlasy. Vždyť je barvíme každý den!

- Reklama -

Dlouho jsem se marně pokoušela najít nějaký přípravek určený k péči o řasy. Až jsem konečně narazila na Lilash.

Lilash- regenerační sérum pro zdravé a silné řasy

Jako první mě zaujalo složení tohoto přípravku. Neobsahuje žádné syntetické látky, všechno je přírodní. Vypadalo to opravdu slibně, a tak jsem se výrobek rozhodla vyzkoušet a podělit se s vámi o svou zkušenost.

Sérum obsahuje mimo jiné argonový olejíček a extrakty ze světlíku a přesličky.

Sérum se jednoduše nanáší ke kořínkům řas. Látky jako arganový olejíček a výtažky z bylinek vyživují jejich kořínky a vytvoří kolem nich ochranný obal. Řasy jsou díky tomu silnější a zdravější.

Používala jsem sérum pravidelně a bylo znát, že řasy každým dnem sílí. Po osmi dnech byly hustší a delší. A po 16 týdnech vypadají jako nikdy dřív!

Pokud jsou vaše řasy zesláblé, řídké anebo krátké, neváhejte. Z mé zkušenosti se mnohem víc vyplatí investovat do regenerace řas než do drahé řasenky.

Přípravek obsahuje přírodní látky, oproti řasenkám je proto zdravý a ekologický.

A hlavně: Výsledek je prostě přirozený.

Sérum není oproti mnohým řasenkám testované na zvířatech. Jedná se proto o přípravek vhodný i pro vegany a pro všechny, kterým záleží na kráse, zdraví, ale i na ekologii a zvířatech.

Sérum jsem sehnala tady za 1499 Kč. Momentálně je dokonce zlevněné na 440 Kč, takže si objednávám další balení do zásoby.

Nejednodušší způsob jak mít dlouhé a zdravé řasy
<< Mrkněte do obchodu! >>

– Reklamní článek –

- Reklama -

Pokračování na další straně


- REKLAMA -

Další témata
SHARE