Proč jsou ženy narozené ve znamení Lva ty nejlepší milenky? Jsou teatrální a nenasytné!

- REKLAMA -

Znamení zvěrokruhu dává lidem do vínku různé charakterové vlastnosti, zručnost, chyby i sexuální dovednosti. Zajímá vás, jak jsou na tom ženy narozené ve znamení Lva?

- Reklama -

Lev je znamení, které vyjadřuje sílu, odvahu, sebevědomí, ale zároveň lásku, ochotu chránit a pomáhat ostatním. Ženy narozené v tomto znamení jsou obdařeny obrovským množstvím emocí, které se u nich často střídají. Není divu, že z roztomilé kočičky je najednou divoká šelma! A to se odráží zvláště v intimních hrátkách.

Znamení Lev

1) Vášeň

Vášeň a nespoutanost – přesně to charakterizuje ženy narozené ve znamení Lva. Svému živlu, ohni, podléhají mnohem více než ostatní znamení zvěrokruhu.

2) Teatrálnost

Ženy narozené ve znamení Lva mají vrozený smysl pro drama. Pokud se radují, zaplaví svým smíchem a spokojeností doslova celý svět. Jestliže se jim však nedaří a zlobí se, pak je lepší zmizet, protože hrozí přímo výbuch atomové bomby! A přesně takové jsou i v ložnici!

3) Energie a nadšení

Ženy zrozené v ohnivém znamení Lva jsou plny energie, životního elánu a dravosti. Pokud o ni projevíte jen sebemenší zájem, s největší pravděpodobností vás neodmítne.

Na jejich další vlastnosti se podívejte na další straně.


Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
SHARE