Poslední číslo v roku vašeho narození o vás mnohé vypoví. Jaký je váš životní živel?

- REKLAMA -

Podle čínského horoskopu má právě poslední číslo v roce vašeho narození velký význam. Připisuje se mu totiž jeden z přírodních živlů. Jaký je ten váš a co to znamená?

- Reklama -

Nejen staří čínští myslitelé, ale i astrologové připisují číslům velký význam. S poslední číslicí v roce vašeho narození se spojují přírodní živly. Protože i my lidé jsme součástí přírody, je více než pravděpodobné, že tyto živly ovlivňují naše povahy a chováni. Zjistěte podle roku narození, který je ten váš a co o vás prozradí. Trefili se jejich popisy i na vás?

Poslední číslo 0 nebo 1 (Kov)

Lidé, jejichž poslední číslo v roce narození je 0 nebo 1 patří mezi vyvážené bytosti. Korektní vztahy jsou pro ně alfou omegou. Jsou přímočaří, aktivní a zodpovědní. Totéž očekávají od svého okolí. Přetvářkou u nich neobstojíte, dokáží vás hned prokouknout. Od takových lidí si drží odstup a bez problémů dokážou být i sami se sebou. Netají se tím, že vysoké postavení, uznání a k tomu odpovídající finance jsou tím, za čím si jdou.

Poslední číslo 2 nebo 3 (Voda)

Živel voda se spojuje s velmi příjemnými lidmi. Působí velmi mile, jsou většinou laskaví a sympatie si získají opravdu velmi rychle. Stejně rychle si dokáží vytvářet vztahy, protože jsou to velmi společenské typy. Není se čemu divit, že mají přirozenou schopnost manipulovat s lidmi. Od problémů se snaží uprchnout, dokonce i od těch, které si sami přivodili. Měly by být více sami sebou a naučit se žít spokojeně ve svém těle.

Pokračujte na další stranu.


Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJfeminity
SHARE