Trápí vás popraskané rty nebo bledá kůže? Možná trpíte vážným onemocněním!

Metoda, které se také říká „mapování obličeje“, je známá už stovky let. Lidé, kteří jí ovládají, dokážou pouhým pohledem do něčí tváře zjistit, jakou nemocí člověk trpí, co mu schází a čím mu lze pomoci.

0
2005

Existuje celá řada způsobů, jak odhalit, že naše tělo něco trápí. Jednou z nejúčinnějších metod je diagnostika pomocí tváře. Z ní můžeme vyčíst až 13 zdravotních problémů, aniž bychom se podrobovali složitým testům.

Ustupující brada

Ustupující brada je považována za přirozenou součást stárnutí. Všimnete-li si ustupující brady ještě před čtyřicítkou, půjde pravděpodobně o zdravotní problém. Jít může o PRS anebo TCS, syndrom způsobující problémy s dýcháním. Pozor dávejte hlavně na ustupující bradu u dětí.

Nadměrný růst chloupků

Chloupky na obličeji trápí mnoho žen. Problém se většinou snaží řešit pravidelnou depilací nebo epilací. Jenže ve skutečnosti jde spíše o zdravotní než o kosmetickou záležitost.

Světlé a jemné chloupky není třeba řešit. Ty tmavé a silné ale poukazují na takzvaný hirsutismus. V podstatě jde o to, že vaše tělo má příliš mnoho mužských hormonů. Na vině je většinou genetika.

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah