Ubírá se váš vztah správným směrem? Zjistíte to podle řeči těla!

- REKLAMA -
art illustration - Teaching and learning education concept with human bodies together in partnership. Learning in dialogue and strengthen up with effort and success. Grunge old texture.

Máte se pořád rádi. Jenže pochybujete. Má váš vztah budoucnost? Je tohle skutečně to pravé? Co cítí partner? Jaké má úmysly? Znalost řeči těla vám na tyto otázky odpoví.

- Reklama -

Všimli jste si toho, že se k vám už nechová tak pěkně na začátku? Možná ze vztahu pomalu vyprchala vášeň. Možná už spolu netrávíte tolik času jako dříve. Možná se hádáte. To všechno dokáže v člověku vyvolat nejistotu a pochybnosti.

Přitom to vlastně nemusí nic znamenat. Každý vztah je jiný. Existují páry, které se spolu cítí uvolněně už po prvním dni. A jsou naopak takové páry, mezi nimiž panuje nervozita třeba i po roce. Jsou páry, které se za celá léta nikdy nepohádaly, i takové, kde jsou hádky kořením vztahu.

Každý vztah je holt trochu jiný a zjistit, na čem vlastně jsme, je někdy vážně složité. Vždyť někdy je obtížné vyznat se i v sobě samém – natož v partnerovi!

Se znalostí řeči těla pochybnosti ale navždy zmizí. Když se naučíte znát jazyk těla, budete vždycky vědět, na čem jste.

Nejprve se podíváme na znaky napovídající, že je mezi vámi všechno v pořádku. Poté se zaměříme na varovné signály toho, že váš vztah budoucnost nemá.

Pojďme na to! Článek pokračuje na další straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
( 1 z 5 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJtrendweb
SHARE