Jaká znamení zvěrokruhu by neměla tvořit pár? Tato znamení se ve vztahu nesnesou!

- REKLAMA -

Víte, že podle znamení zvěrokruhu se dá celkem snadno poznat, jaký vztah bude pevný a jaký naopak nemá budoucnost?

- Reklama -

Znamení zvěrokruhu nebo partnerský horoskop nám může mnoho říci o člověku a jeho povaze. Právě kvůli tomu jsou co se vztahů týče některá znamení jen těžko slučitelná s jinými. Dnes se tedy podíváme na to, jaká znamení by neměla tvořit pár a nakonec také na to, jaká znamení spolu naopak ve vztahu výborně vycházejí.

1) Rak a Váhy

Partnerský horoskop

Jsou to lidé, kteří by se neměli pouštět do společného vztahu či manželství. Faktem je, že Rak je velmi citlivý a touží po klidu, což se tak trochu neslučuje s temperamentní a nadměrně společenskou Váhou.

Rak je konzervativní a na změny reaguje poměrně bolestivě. Jak se tedy může sladit s extravagantním smýšlením a neobvyklými činnostmi pocházejícími od Vah? Ano, těžko! Dokonce i v případě, že mezi nimi vznikne láska či přátelství, je vysoce pravděpodobné, že to nevydrží dlouho.

- Reklama -

2) Vodnář a Ryby

Partnerský horoskop

Mezi těmito dvěma znameními je velice obtížné navázat přátelství či romantický vztah. Ryby jsou sobecké a neustále vyžadují pozornost. Nebudou tolerovat lhostejnost od příliš sebevědomého Vodnáře.

Ryby jsou urážlivé a vztahy s ostatními budují jen s obtížemi. Vodnář se dokáže přizpůsobit jakékoliv životní situaci a vyřešit i ten nejzávažnější konflikt. I to je jeden z důvodů, proč je lidé mají rádi a vzhlížejí k nim s respektem. Vodnář se v některých situacích dokáže zachovat lehkomyslně a to už Ryby nedokážou jen tak jednoduše snést.

Pokračujte na další straně.
- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
( 1 z 5 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwoman.tiscali.cz
SHARE