Ohlíží se váš partner po jiné? Tohle je důvod, proč to dělá!

- REKLAMA -

S takovou situací se nejspíše už setkala každá žena. Nejspíše si také říkáte, proč se váš partner ohlíží za jinou ženou. Jaká je tedy odpověď a proč to vlastně muži dělají? Na to se společně podíváme!

- Reklama -

Jakmile se ženě stane, že se její partner ohlédne za jinou ženou, často začne šílet. Podle psychologů je však taková reakce naprosto přehnaná. Jaká je ale v tom případě normální reakce, jak má žena na tuto situaci reagovat a proč se muži vlastně po ženách ohlíží?

Proč se muži ohlíží po jiných ženách?

- Reklama -

Rozeberme si nejdříve vztah. Jakmile se dva lidé ocitnou ve vztahu, mají pocit, že když někoho mají, nikdo jiný se jim líbit nebude nebo je nikdo jiný nebude přitahovat. To si především myslí ženy o mužích. Mají pocit, že když jsou pro muže tou jedinou, o jinou ani nezakopne nebo se za jinou ženou neohlédne. Jenže méně sebevědomé ženy pak mění na stíhačky a kontrolují veškerý krok svého partnera. Jakmile se muž ohlédne za jinou ženou, jeho partnerka začne šílet. Vědci přitom tvrdí, že je to naprosto normální a může za to matka příroda!

Pokračujte ve čtení na další straně!

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJyourtango
SHARE