Dívka postřelená do obličeje po 11 letech dostala nový obličej. Jak dnes vypadá?

Když bylo Chrissy Steltzové 16let, její život se drasticky změnil. A tím nemyslíme, že se přihlásila na vysokou školu nebo dostala práci jako běžní lidé. Její život zasáhla hrozivá nehoda, která se odehrála o jarních prázdninách.

0
18965

Pohledná dívka, která se odstěhovala od svých rodičů, aby mohla žít se svým přítelem, byla zrovna na večírku u kamaráda, když ostatní hosté vytáhli brokovnici a začali si s ní hrát.

Chrissy je varovala slovy, že jejich počínání je „nebezpečné“. Bylo jí však řečeno, že se nemá čeho obávat, protože zbraň není nabitá.

O několik sekund později ji však do obličeje zasáhla kulka.

Její dnes již bývalý přítel, který na večírku nebyl, dorazil krátce poté a našel Chrissy ve velmi špatném stavu. Navzdory hrozným zraněním však zůstala při vědomí. V rozhovoru pro ABC News uvedl: „Nevím, jestli jste někdy viděli zraněné zvíře, které se snaží zvednout. Takový to byl pohled. Viděl jsem zranění, které by nepřežil nikdo kromě někoho hodně silného. A ona se snažila vstát.“

Navzdory velkému traumatu, které Chrissy utrpěla, nakonec přežila.

Tento incident se odehrál před 18 lety. Přišla o obě oči a nos, a tím pádem také o zrak a čich. Najednou byla zcela k nepoznání, protože namísto krásných očí se nyní nacházela pouze díra. Přes všechna tato zranění Chrissy dokončila střední školu, a zúčastnila se dokonce školního plesu, kde své oči překryla maskou.

A s touto maskou nakonec žila 11 let.

Poté jí však byl nabídnut náhradní obličej, který by jí poskytl umělé oči i nos. Avšak přes veškerou bolest, kterou si ve svém životě netrpěla, si musela zažít další těžkou chvíli. Pojišťovna jí totiž oznámila, že jí tento zákrok neproplatí, protože ho považuje pouze za „kosmetický“.

Poté se na ni však konečně usmálo také štěstí. Jak získala nový obličej, se dočtete na další straně!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah