5 signálů, které prozradí, že je vám partner nevěrný. Dělá to i ten váš?

- REKLAMA -

Začal se váš partner chovat podezřele? Máte dokonce přesné důkazy o jeho nevěře? Tohle je 5 jasných signálů, které jeho nevěrné chování prozradí!

- Reklama -

Nevěra, jedno z témat, které je probíráno věčně a to snad ze všech úhlů a stran.

Pokud máte upřímný vztah plný náklonnosti a věrnosti, střežte ho jak oko v hlavě a ani na den nezapomeňte o něj pečovat. Přestože někdy nevěra opravdu dokáže zachránit vztah, je nutné projít peklem proto, abychom si uvědomili skutečné hodnoty lásky?

My vám dnes přinášíme 5 zaručených signálů odhalující partnerovu nevěru. Co se získanými informacemi uděláte, necháme na vás.

1. Má přátele, o kterých nevíte?

Začal se váš partner najednou scházet s lidmi, o kterých jste nikdy neslyšela? Mohou to být totiž lidé, které ho pojí právě s jeho milenkou. A pokud vás k tomu všemu s nimi nechce seznámit a zmiňuje se o nich jen minimálně, nejspíš bude někde problém.

2. Útočí bezdůvodně?

Začaly mu zničehonic vadit otázky typu: Kde jsi byl? Co jsi dělal? S kým jsi tam byl? Proč jsi mě nevzal s sebou? Znenadání zvedne hlas a začne být agresivní? Opakuje vám, že mu nedůvěřujete a snaží se hodit vinu na vás? Pokud mu vadí otázky ohledně jeho soukromí, můžete si být jistá, že před vámi něco tají.

Na další signály se podívejte na další straně.


Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwww.extra.cz
SHARE