5 signálů, které prozradí, že je vám partner nevěrný. Dělá to i ten váš?

- REKLAMA -

Začal se váš partner chovat podezřele? Máte dokonce přesné důkazy o jeho nevěře? Tohle je 5 jasných signálů, které jeho nevěrné chování prozradí!

0
4258
- Reklama -

Nevěra, jedno z témat, které je probíráno věčně a to snad ze všech úhlů a stran.

Pokud máte upřímný vztah plný náklonnosti a věrnosti, střežte ho jak oko v hlavě a ani na den nezapomeňte o něj pečovat. Přestože někdy nevěra opravdu dokáže zachránit vztah, je nutné projít peklem proto, abychom si uvědomili skutečné hodnoty lásky?

My vám dnes přinášíme 5 zaručených signálů odhalující partnerovu nevěru. Co se získanými informacemi uděláte, necháme na vás.

1. Má přátele, o kterých nevíte?

Začal se váš partner najednou scházet s lidmi, o kterých jste nikdy neslyšela? Mohou to být totiž lidé, které ho pojí právě s jeho milenkou. A pokud vás k tomu všemu s nimi nechce seznámit a zmiňuje se o nich jen minimálně, nejspíš bude někde problém.

2. Útočí bezdůvodně?

Začaly mu zničehonic vadit otázky typu: Kde jsi byl? Co jsi dělal? S kým jsi tam byl? Proč jsi mě nevzal s sebou? Znenadání zvedne hlas a začne být agresivní? Opakuje vám, že mu nedůvěřujete a snaží se hodit vinu na vás? Pokud mu vadí otázky ohledně jeho soukromí, můžete si být jistá, že před vámi něco tají.

Na další signály se podívejte na další straně.

- Reklama -