10 neuvěřitelných případů dětí, vychovaných divokými zvířaty. Tohle nepochopíte!

- REKLAMA -

Všichni v sobě máme nějakou tu divokou stránku, která nás občas přiměje „urvat se ze řetězu“. A není se čemu divit – vždyť samotné děti přichází na svět jako divoké, až poté se učí základní civilizační návyky.

- Reklama -

V následujících případech však budeme mluvit o lidech, kteří tuto divokou stránku posunuli na úplně novou úroveň. Zde je 10 lidí, o jejichž výchovu se postarala divoká zvířata. Tak příjemnou zábavu!

10. Marina Chapmanová

- Reklama -

Ve své knize Dívka beze jména Chapmanová popisuje, jak byla v roce 1954 unesena z domu své rodiny v Kolumbii a ve věku pouhých 5 let opuštěna v džungli.

Po dalších 5 let údajně přežívala tak, že pozorovala návyky malp a jedla jídlo, které upustily ze stromů. Chapmanovou nakonec zachránili lovci, kteří na ni náhodou narazili, a nyní žije v Anglii.

9. Pozoruhodný případ Kašpara Hausera

V roce 1828 přišel do německého Norimberku chlapec, který tamní policii oznámil, že byl unesen a dlouhou dobu vězněn v jedné místnosti. Jako své jméno uvedl Kašpar Hauser. Následně se ho ujal jeden místní učitel, aby ho vychoval. Konec Hauserova příběhu je však stejně podivný jako jeho začátek.

V roce 1833, než zemřel následkem svých poranění, tvrdil, že mu nějaký cizinec dal vak se záhadnou poznámkou a následně ho bodl do hrudi. Život tohoto mladíka zůstává do dnešního dne záhadou.

Pokračování na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
( 1 z 5 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJWittyFeed
SHARE