Nemoci podle znamení zvěrokruhu: Hvězdy prozradí, na co jste náchylnější než ostatní a na co si dávat pozor!

- REKLAMA -

Každé znamení má své slabé stránky a platí to i o zdravotním stavu. Víte, na co si máte dávat pozor, a které onemocnění vás mohou potrápit?

- Reklama -

Některé části těla na tom mohou být zdravotně hůře, než jiné. A to jen kvůli znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Dnes se tedy podíváme na to, na jaké zdravotní problémy budete náchylnější. 

Vodnář

Ovládá nohy od kolen po kotníky a krevní oběh, proto mívají Vodnáři často křeče v lýtkách. Jsou nižší, zavalití a mají sklon k otylosti. Často trpí nervovými poruchami a problémy s tlakem. Pokud jste Vodnář, zlepšení činnosti svalů a nervů dosáhnete konzumací brokolice, která zároveň snižuje riziko rakoviny. Pro vaši nervovou soustavu jsou prospěšné i vlašské ořechy.

Ryby

Patří jim játra a chodidla. S tímto znamením se spojují operace chodidel, deformace prstů na noze či ploché nohy. Vyskytují se u nich problémy s krevním oběhem, trávicím traktem, ale i srdeční slabost. Lidem narozeným v tomto znamení hrozí chudokrevnost, vyrážky či vředy. Jedním z nejdůležitějších orgánů jsou játra, proto by si ryby měli dávat pozor na zvýšenou konzumaci alkoholu, ke které mají sklon.

Pokračujte na další stranu.


Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
6
( 1 z 6 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJpluska
SHARE