Jaké jsou největší potřeby mužů a žen ve vztahu a čím se liší?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké jsou vlastně největší potřeby obou pohlaví ve vztahu? Co vlastně ženy nejvíce chtějí a potřebují a co zase potřebují a chtějí muži? Na všechny tyto otázky si dnes odpovíme!

0
7671

Když neznáme odpověď, mohou nám pomoc nejrůznější studie a výzkumy, které znají naštěstí odpovědi na všechny otázky. Dnes se společně povídáme právě na odpovědi na otázku, co muži a ženy ve vztahu nejvíce potřebují.

On potřebuje sex často
Ona potřebuje emocionální sex

Samozřejmě, každý muž a každá žena to mají jinak, ale budeme se dnes řídit především výzkumy, dobře? Berme tedy v potaz to, že to takhle nemají všichni, ale drtivá většina. Muži touží po kvantitě, ženy po kvalitě a emocích. Psychologové proto doporučují, aby se muži nechovali lhostejně a ženě ukázali, že jim na nich záleží. Aby z nich šly cítit emoce. Pokud jste muž a vaše žena s vámi nechce mít sex, doporučujeme projevit emoce a to, že vám jde i o něco víc, než jen o vlastní orgasmus.

On potřebuje mluvit jen někdy
Ona potřebujeme mluvit vždy a o všem

Znáte takový ten moment, kdy se muži se ženami nechtějí bavit? Nedávejte jim to prosím za zlé. Jsou momenty, kdy se prostě mužům do řeči nechce. Muži upřednostňují konverzace během určitých aktivit, jako je oběd, večeře a tak podobně. Občas mají muži pocit, že jakmile si chcete povídat, bude se konverzace týkat nějakého problému. Pokud s ním chcete mluvit, vyzkoušet to během nějaké společné aktivity, kterou máte rádi. Muži, vy zase nedávejte ženám za zlé, pokud si chtějí neustále povídat. Mají toho vždy mnoho a srdci a pokud není po ruce zrovna nejlepší kamarádka, naslouchejte své ženě vy.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah