Nejlepší znamení zvěrokruhu? Co byste měli vědět o lidech narozených ve znamení štíra?

- REKLAMA -

Štír je 8. znamením zvěrokruhu. Lidé narození v říjnu a listopadu dokáží lidi vždy pozitivně zaskočit. Zajímavostí je, že bychom se nikdy neměli spoléhat na první dojem. Často jsou lidé ve znamení Štíra úplně jiní, než se nám na první pohled mohou zdát.

- Reklama -

Jedno je ale jisté – Štíři se nebojí říkat pravdu přímo do očí. Někdy to se svou upřímností a otevřeností až přehánějí. Nedělají to ale schválně. Prostě chtějí mít ve všem jasno bez zbytečných nedorozumění. Lidem narozeným v tomto znamení záleží na tom, aby vypadaly dobře za každých okolností. Totéž očekávají i od svých přátel. 

- Reklama -

Jestliže hledáte partnera na celý život, tak by měl být Štír jasnou volbou! Občas má komplikovanou povahu, někdy je žárlivý a nerad mluví o svých pocitech. Má ale velmi výjimečnou vlastnost – přímo prahne po trvalém vztahu. Dokáže být velký romantik, je věrný a oddaný.

Štíra nikdy neoklamete! I když je do vás zamilovaný až po uši, stále zůstává oběma nohama pevně na zemi. Dokáže skvěle vycítit, jestli to s ním myslíte upřímně a čte mezi řádky. Varuje druhé před nekalými úmysly podvodníků a nebojí se říct někdy i krutou a bolestnou pravdu. Jsou to pragmatičtí realisté, co jim v životě rozhodně není na škodu.

A jaké slavné osobnosti jsou narozené v tomto znamení? Na to se podívejte na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJbaxters1.sk
SHARE