4 znamení zvěrokruhu, která jsou těmi nejlepšími partnery na celý život! Patříte mezi ně také?

- REKLAMA -

Láska na celý život. To je něco, po čem touží mnoho lidí ale v dnešní době se to málokomu poštěstí.

- Reklama -

Najít partnera, se kterým založíme rodinu, postavíme dům, a který nás s láskou provede celým naším životem je obtížné. Srdci se nedá poručit a výběr partnera většinou nesouvisí s jeho znamením zvěrokruhu. 

Horoskopy jsou ale mnohdy až neskutečně přesné a dokáží nám alespoň orientačně naznačit, jaké znamení se jeví jako partner na celý život. Každé znamení má totiž své charakteristické znaky. Klady a zápory chcete-li. A není obtížné podle těchto znaků zjistit, která se do celoživotních vztahů hodí nejlépe. Pojďme tedy na to!

- Reklama -

Rak

Raci jsou s lidmi okolo sebe doslova propojení. Jsou to empatičtí lidé, kteří se dokáží perfektně vcítit do druhých. Jsou emotivně založení a dokáží své city opravdu skvěle projevovat. Pokud budete chodit s rakem, polibky a objetí vás téměř nikdy neminou. Raci jsou otevření a o svých citech mluví téměř vždy. Jejich city jsou totiž opravdu silné a není pro ně jednoduché je v sobě dusit.

Lev

Lev touží po uznání a obdivu. Chtějí mít po svém boku někoho, kdo je bude bezmezně milovat a bude jim věnovat svou pozornost. Chtějí cítit uznání. Když lev někoho takového má, vše mu to vrátí dvojnásobně. Všechny city vrací v plné síle a díky tomu je vztah poté velmi silný a téměř nic ho nemůže zničit.

Pokračujte na další stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJzajimavysvet.eu
SHARE