5 nejděsivějších míst v České republice. Z toho vám budou vstávat vlasy hrůzou!

Už mnoho krát jsme vám zde ukazovali záhadná a děsivá místa z celého světa. Avšak i naše česká kotlina má v tomto ohledu co nabídnout.

0
4661

Pokud vás již nebaví běžné výlety po české krajině, tato místa by vám je mohla trochu okořenit. Máte-li rádi tajemno a dobrodružství, určitě se na následující místa vypravte. A pokud by vám i toto bylo málo, vypravte se tam v noci.

A kam že se to máte vydat? Pojďme se na to podívat!

1. Branišovský les

Tento les, kterému se také jinak říká Bor, je jedním z nejstrašidelnějších míst v jižních Čechách a také v celé republice. Leží poblíž Českých Budějovic a vypráví se o něm nespočet záhadných historek. Tyto historky vypráví buďto odvážlivci, kteří se odhodlali do lesa vkročit, nebo třeba vojáci, kteří zde kdysi sloužili. Jejich příběhy se většinou shodují v tom, že se zde ozývají velmi podivné zvuky, melodie, mužský pronásledující hlas či hlasité kroky. Někteří dokonce zahlédli postavu muže v černém plášti, kloboukem na hlavě a svíticíma očima.

V tomto lese se kdysi nacházela také osada, která však byla obklopena hlubokými bažinami. Mnoho lidí se v těchto bažinách rozhodlo ukončit svůj život, nebo tam spadli omylem a ven se nikdy nedostali.

2. Býčí skála

Jeskyni s názvem Býčí skála najdete v Moravském krasu severně od Brna. V současnosti je však veřejnosti nepřístupná a vstup do ní je osazen železnou mříží. Zajímá vás, proč? Tato jeskyně je jedinečná už jen svou délkou zhruba 13 kilometrů, díky které je největším jeskynním komplexem v republice.

V roce 1872 zde byly nalezeny hliněné nádoby, bronzové sošky, zlaté šperky a také mnoho zvířecích a lidských kostí. V této jeskyni mělo být údajně pohřbeno 40 lidí, přičemž všichni zemřeli násilnou smrtí. Mříže jeskyně se jednou za čas otevřou, aby si ji mohli prohlídnout i běžní návštěvníci, avšak mnoho lidí se zde necítí příliš dobře, protože je zachvátí pocit úzkosti. Ostatně, na místě, které zažilo tolik smrti, bychom přátelskou atmosféru hledali jen stěží.

Pokračování na další straně.

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah