Šokující video z letadla ukazuje, jak turbulence za letu utrhla okno a zranila tři cestující.

Zhruba v půlce dubna se v letadle linky 1380 americké společnosti Southwest Airlines přihodila hrozivá, a nakonec také smrtelná nehoda. Jeden z motorů letadla za letu vybouchl a kus šrapnelu následně poškodil jedno z okýnek.

0
2605

Poškození bylo však tak velké, že jednu z cestujících, Jennifer Riordanovou, okno částečně vcuclo a navzdory snahám ostatních cestujících o její vtažení zpět do letadla zemřela následkem tupého poranění zemřela.

Zpráva o tragické smrti Jennifer Riordanové šokovala celý svět.

Na první pohled tento incident připomíná spíše scénu z hollywoodského thrilleru než skutečnou událost. Bohužel, stejně jako tomu je i s ostatními dopravními prostředky, i piloti jsou jen lidé, a letecké nehody se tak čas od času stávají. A tento strašný incident, který stál Jennifer Riordanovou život, není první a bohužel ani poslední svého druhu.

Na internetu se totiž nedávno objevily další šokující záběry, tentokrát z letu společnosti Air India

Tyto záběry zachycují, jak silné turbulence během letu poškodily jeden z okenních panelů a způsobily zranění tří lidí. Mluvčí aerolinky místním médiím sdělil, že daní cestující byli ihned po přistání v Dillí převezeni do nemocnice.

Jeden z nich z důvodu tržné rány na hlavě potřeboval stehy, v ostatních dvou případech šlo o menší zranění. „Šlo o nesmírně silnou turbulenci. Společnost Air India a úřad Directorate General of Civil Aviation se incidentem zabývá,“ řekl mluvčí aerolinky.

Indická zpravodajská agentura Asian News International dané záběry zveřejnila s následujícím popisem: „Let společnosti Air India z Amritsaru do Dillí zaznamenal těžké turbulence a tři cestující utrpěli menší zranění. Došlo rovněž k upadnutí okenního panelu.“

Pokračujte ve čtení na další straně!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah