Jak poznat, že váš vztah nestojí za to, abyste o něj bojovali?

- REKLAMA -

Láska končí často vztahem a vztahy jsou opravdu komplikované a složité. V takový moment přichází otázka, zda nám vztah za snahu stojí, nebo ne.

- Reklama -

Láska je jednou věcí, vztah je věcí druhou. Láska může být sebevětší, ale pokud se nacházíte v toxickém vztahu, rozhodně byste v něm neměli zůstávat. Toxické vztahy totiž nejsou dobré pro náš život, ani pro naše zdraví. A je opravdu nutné si uvědomit, že zdraví je opravdu důležitou věcí. Láska je sice opravdu krásná, ale často může být bolestivá, zničující a zdrcující. Ne vždy ale toxický vztah musí skončit. Dá se totiž napravit.

Jak ale poznat, zda má cenu za vztah bojovat, nebo ne?

Musíme si nejdříve uvědomovat, že láska není nikdy dokonalá. To znamená, že pokud si myslíte, že když ve vašem vztahu není něco dokonalého a myslíte si, že to v tom případě není ta pravá láska, pletete se. Dokonalou lásku nikdy nenajdete a navíc, dokonalost vztahu spočívá právě v nedokonalosti.

Každý vztah je plný hádek, problémů a překážek. Vaším úkolem je však tyto nástrahy společně s partnerem překonat. Vše je to o tom, uvědomit si, jak velkých a zásadních chyb se jeden z vás ve vztahu dopustil. Uvědomit si, jak moc dané chyby vašemu vztahu ubližují a zda jsou odpustitelné. Pokud nejsou, pravděpodobně nemá cenu zůstávat v takovém vztahu.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- Reklama -

Pokračování na další straně1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJthoughtcatalog
SHARE