Narodil se bez očí, když mu však otec věnoval piano, všem spadla brada údivem.

- REKLAMA -

Když čekáte na příchod dítěte, radost a velké očekávání neberou konce. Každý rodič se na svého potomka připravuje, jak nejlépe umí. Oblečení, místo na spaní, hračky…Ani v nejhlubších snech si však nikdo nepředstavuje, že se jeho dítě narodí s vadou, která jej ovlivní na celý zbytek jeho života. Jenže i takové věci se dějí. Malý Patrick se narodil bez očí. Do vínku však dostal úžasný hudební talent.

- Reklama -

Když Patrick John a jeho partnerka Patricia Huhges očekávali příchod svého syna, byli nadšení. Patrick snil o dni, kdy si bude moci se synem zaházet s míčem nebo dělat všechny ty další zábavné aktivity, jaké otci se svými syny dělávají.

Jenže všechny tyto sny a naděje byly ty tam v den, kdy se Patrick junior narodil. Na svět přišel se vzácnou vadou, kvůli níž neměl už od narození oči. Lékaři také rodičům řekli, že jejich syn nebude moci kvůli špatně vyvinutým vazům pořádně natáhnout ruce či nohy.

- Reklama -

Stačilo přehrát písničku a Patrick ji ihned zopakoval

Foto: viralmotion.net

Malý Patrick dostal umělé oči, a když vyrůstal, byl vybaven elektrickým vozíkem. Ale i přesto, že měl chlapec už od malička velká omezení, jeho rodiče přišli na to, že má úžasný hudební talent. Už když mu byl jeden rok, Patrick byl schopen předvést hotové hudební vystoupení na rodinném klavíru.

Už když k němu byl posazen poprvé, jeho matka zahrála tón a on jej byl schopen podle sluchu ihned najít. Netrvalo dlouho a chlapec se naučil hrát celé písně po jednom pouhém poslechu. „Byl jsem z toho tak nadšený,“ uvedl Patrikův otec, po němž chlapec zdědil své jméno. „Nebylo nám určeno si spolu zahrát baseball, ale bylo nám určeno hrát spolu muziku,“ dodal hrdý otec.

Na Patricka a jeho hru na klavír se podívejte na následující straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwww.viralmotion.cz
SHARE