Může být i na gynekologii veselo? Nejbizarnější příběhy z pohledu lékařů i pacientek vás o tom přesvědčí!

- REKLAMA -

Návštěva gynekologa může být nepříjemná nejen pro pacientky, ale někdy i pro samotné lékaře. I když se připravujete sebelíp, mohou nastat neočekávané situace, které vás minimálně pobaví. S jakými bizarními situacemi se ve svých ordinacích setkávají lékaři a na co by raději zapomněly některé pacientky?

- Reklama -

Ztracené kondomy

Přišla ke mně do ordinace pacientka, která si stěžovala na bolesti a nepříjemný zápach. Když jsem tedy provedl vyšetření, zjistil jsem, že v sobě ukrývala ne jeden, ale hned tři kondomy, které se jí jaksi „ztratily“ v pochvě. Na to konto mi pacientka řekla, že to je zhruba měsíc, co jí a jejímu partnerovi kondom při sexu sklouzl a nemohli jej najít. To, jak se tam vzaly další dva, mi už naštěstí nevysvětlila.

Vilná pacientka

Foto: Accuratepsychic

Jednou jsem měl na prohlídce pacientku které bylo osmdesát let. Zeptal jsem se jí, jestli doma provádí samovyšetření prsou. Řekla mi, že ne, a tak jsem jí ukázal, jak na to. Po chvilce se ale začala červenat a sděila mi, že takhle se jí nikdo nedotýkal už snad 30 let. „Budete mě vyšetřovat i tam dole, mladý muži?“ Vzal jsem nohy na ramena a utekl z ordinace.

- Reklama -

Uvolnění

V těhotenství je někdy těžké ukočírovat veškeré tělesné pochody. Jedna moje těhotná pacientka se při prohlídce uvolnila natolik, že si přede mnou uprdla. Vůně to tedy rozhodně nebyla, spíš naopak. Při porodech je něco takového běžné, takže jsem si už zvykl, ale moje pacientka by se v tu chvíli hanbou propadla.

Přítel versus léčba

Přišla ke mně slečna s tím, že má nepříjemný výtok. Předepsal jsem jí léky a objednal na kontrolu. Když přišla znovu, vůbec nic se nezlepšilo. Zeptal jsem se, proč nebrala léky, řekla mi, že se to jejímu příteli natolik zalíbilo, že nechce nic měnit. Upozornil jsem jí, že si může vážně ublížit a způsobit dokonce i neplodnost. Minimálně jí to muselo strašně svědit.

Zajímá vás, co dalšího se odehrálo v ordinacích gynekologických lékařů? Přejděte na následující stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwww.emefka.sk
SHARE