Nejmodifikovanější mladý Australan se 150 tetováními a 40 úpravami těla zveřejnil svou fotku „před“. Nepoznali byste ho!

Snad nikdo není zcela spokojen se svým vzhledem, taková je zkrátka lidská povaha. Většina z nás se však snaží přijmout svá těla taková, jaká jsou. Jsou však lidé, kteří svůj zevnějšek chtějí za každou cenu zlepšit, a nebojí se pro to ani, jak se říká, pod kudlu.

0
11448

Ženy zpravidla volí zákroky jako zvětšení prsou či výplň rtů. Stále více lidí se však uchyluje k méně konvenčním operacím, které jsou známé jako modifikace těla.

A co to tedy ta modifikace těla přesně je?

Podle úplně základní definice se jedná o cokoli, co na svém těle provedete a zásadně změní váš vzhled. Nejběžnějšími typy modifikací jsou zpravidla tetování, piercing, injekce či různé implantáty. A jakmile člověk tyto modifikace svého těla začne podstupovat, je velká pravděpodobnost, že nezůstane u jedné a bude se hlásit na další a další zákroky.

Jedním z těchto lidí je i 21letý Ethan Bramble, který získal neoficiální titul „nejmodifikovanějšího mladého Australana“.

U Ethana se sklony k úpravě svého vzhledu objevily již velmi brzy. Své uši si totiž začal roztahovat už v 11 letech. Nyní má na těle 150 tetování a podstoupil celkem již 40 modifikačních zákroků. Mezi ty nejextrémnější patří obarvení očních bulev, split jazyka, odstranění pupíku či změna tvaru uší.

Je to pro něj jako barvení vlasů či líčení

A přestože vás tyto detaily mohou šokovat, Ethan uvádí, že to, co se rozhodne provádět se svým tělem, se nijak neliší například od barvení vlasů či nanášení make-upu. V rozhovoru pro server News.com.au řekl: „Hlavně dívky mě na ulici zastavují a ptají se ,Proč? Prostě proč?’ a já se jich na oplátku zeptám ,Proč si barvíte vlasy? Proč se ráno líčíte? Proč si barvíte nehty?’ Zkrátka tak chcete vypadat, vždycky jsem byl silným zastáncem toho, že byste neměli lidi soudit podle vzhledu. Výsledný produkt 100 % stojí za to trápení, pokud tomu jste oddaní.“

Ethan dále vysvětluje, že reakce lidí na něj se po podstoupení extrémnějších zákroků změnily

„Lidé vás začnou vnímat o hodně jinak. Jdete po ulici a lidé přechází na druhou stranu, aby se vám vyhnuli, protože si myslí, že jste děsiví nebo něco podobného. První dojem je nejdůležitější, takže i když se na mě díváte a snažíte se mě pochopit, vaše první myšlenka bude ,ku*va, ten je děsivý’. Jsem zkrátka divně vypadající chlápek,“ říká.

Jaký zákrok pro něj byl nejhorší a jak vypadal před modifikací svého těla, se dočtete na další straně!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah