Co se děje s vaším tělem, když se s někým mazlíte? Budete překvapeni!

- REKLAMA -

U žen je mazlení opravdu oblíbené, zatímco muži u něj často dlouho nevydrží. Měli by to však změnit, protože má mazlení na jejich tělo opravdu skvělé účinky.

- Reklama -

Mazlení miluje snad naprosto každý člověk. Pokud však patříte malou část populace, která si na mazlení nepotrpí, rozhodně byste měli svůj přístup změnit. Věřte nebo ne, mazlení má na vše tělo opravdu blahodárné účinky a navíc je zdarma! Často dokáže mazlení i léčit a to je mnohem výhodnější, než si u doktora kupovat léky. Pojďme se společně podívat na to, co se děje s vaším tělem, když se s někým mazlíte.

Jste šťastnější

Jste šťastnější

Během mazlení vaše tělo produkuje mnohem větší množství oxytocinu, který hraje velmi důležitou roli v tom, jak se cítíme a jakou máme náladu. Oxytocin je hormon štěstí a čím více ho naše tělo vyprodukuje, tím šťastnější budete.

Lepší se vám imunita

Věřte nebo ne, mazlení zlepšuje funkci našeho imunitního systému. 400 nachlazených respondentů podstoupilo jakýsi test. Za úkol měli mazlit se se svými partnery a partnerkami. Nejen, že se nemoc přestala rozšiřovat, ale také brzy ustoupila. Až budete nemocní, nezapomeňte se mazlit!

Pokračujte ve čtení na další straně!

- Reklama -

Pokračování na další straně