Matka kojila své dítě v americké restauraci. Zůstala v naprostém šoku poté, co se jí zaměstnanci pokoušeli schovat.

- REKLAMA -
- Reklama -

Kojení na veřejnosti je v USA legální, a to ve všech padesáti státech. “Dokonce i v Kentucky!”, říkají s humorem Američané v narážce na jinak restriktivní politiku tohoto státu. A možná to je důvod, proč byla američanka Sadie Durbin tak otřesená reakcí personálu jednoho tamního bufetu, když se snažila své dítě v jeho prostorách nakojit. 

Sadie byla se svým manželem a sedmitýdenní dcerkou v jedné restauraci v Lousville, když se její dítě náhle rozplakalo. Tak jako každá normální matka, Sadie se snažila svou dceru uklidnit a rozhodla se jí nakojit, protože dle všeho měla hlad. Tak už to správné matky dělají, víme? V tu chvíli se ovšem začaly dít zvláštní věci.

Kojila jsem ji tak jak to dělám normálně, asi pět minut, když v tom vidím, že přichází manažer podniku, třese hlavou a v ruce drží ubrousek, kterým mám své prso přikrýt”, popisuje Sadie. Věděla, že nedělá nic špatného, prostě jen krmí své dítě, když má hlad, proto nechápala, proč ji ubrousek nabízí.

Manažer ovšem trval na tom, že si ubrousek vezme a prso si jím překryje. Sadie to nadále odmítala a krmila svou dcerku do té doby, dokud měla hlad a manažer s ubrouskem neodešel.


Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJDiply.com
SHARE