Která znamení zvěrokruhu se hádají do krve, a která se naopak hádkám snaží vyhýbat?

- REKLAMA -

Existují lidé, kteří se nejrůznějším hádkám a konfliktům snaží vyhýbat jak to jen jde. Na stranu druhou existují i tací, impulzivnější jedinci, kteří se do hádek vyloženě hrnou. Mnohé nám v tomto směru o člověku dokáže vypovědět jeho znamení zvěrokruhu.

- Reklama -

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak je možné, že některé páry se, na rozdíl od jiných, dokáží dohodnout snad na všem? Jsou lidé, kteří se hádkám dokáží vyhnout, avšak jsou i tací, kteří neshody řeší velmi ostrým způsobem. To, jak přistupujeme k řešení problémů v partnerském vztahu je úzce spjato i s tím, jakého znamení zvěrokruhu partneři jsou.

Některá znamení zvěrokruhu se vyznačují mírnější povahou, avšak někteří jsou impulzivnější, a tak není těžké je naštvat, případně se s nimi pohádat. Pojďme se tedy podívat, jak jednotlivá znamení přistupují k hádkám.

- Reklama -

Beran

Jedno ze znamení, které reaguje i na menší podnět velmi dynamicky je právě beran. Berani se nikdy v hádce nevzdávají. Pokud jednou začnou, chtějí se hádat dokud jim druhá strana neřekne, že mají pravdu a to i v případě, že pravdu nemají. Při hádce s Beranem je dobré ustoupit a o problému si promluvit raději později.

Býk

Klidnější než Beran bývá Býk, avšak také jim v žilách koluje horká krev. Pokud je něco rozzlobí, jejich slovní útok nezná hranic. Dokáží vytáhnout věci i dávno zapomenuté, které pak mrzí obě strany. Pokud Býkům dáte chvilku času, pak budou sami schopni mluvit o problémech klidně a s nadhledem.

Pokračujte na další stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
6
( 1 z 6 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJtrendweb
SHARE