Vyberte si partnera podle znamená zvěrokruhu. S kým je život pohádka a s kým peklo?

- REKLAMA -

Někteří lidé se snaží konfliktům vyhýbat, vše se pokoušejí vyřešit v klidu a bez hádek. A jsou naopak i tací, kteří se hádají dnes a denně. Život s takovými lidmi je opravdu náročný.

- Reklama -

Některá znamení jsou od přírody klidnější, jiná zas vzpurná a hádavá. Oba povahové typy mají své výhody i nevýhody. Záleží na vašich preferencích. Pokud máte rádi akci a dobrodružství, neradi se nudíte a nesnášíte stereotyp, s klidným člověkem byste nebyli šťastní. Pokud ale nesnášíte napětí a stres, dejte raději přednost někomu, na kterého se můžete vždy spolehnout, a hádavým znamením se vyhýbejte.

Býk

Zodiac signs Taurus. Vector illustration of the girl.

Býkovi koluje v žilách horká krev. Bývají sice ústupnější než berani, jsou schopni uznat vlastní chybu a najít kompromis, ale pokud je něčím naštvete – stačí úplná maličkost – změní se v nezvladatelné choleriky.  Drsný slovníček jim není cizí. V hádce dokážou říct opravdu drsné věci, které zabolí, a běžně vytahují sto let staré záležitosti.

Nejlepší, co můžete udělat, je dát jim chvilku. Nehádejte se, počkejte, až vychladnou a pak si s nimi v klidu promluvte.

Beran

Berani reagují i na sebemenší podněty velmi dynamicky. Jsou tvrdohlaví a nikdy se nevzdávají. Domluvit se s nimi na kompromisu bývá náročné. Jakmile si postaví hlavu, jen tak neustoupí. Hádají se tak dlouho, dokud neuznáte, že mají pravdu.

Při hádce s beranem je lepší ustoupit a problém vyřešit později, až se uklidní.

Blíženci

Blíženci mají nevyzpytatelnou náladu. Jednou dokážou vše zvládnout diplomaticky a bez stresu, podruhé dostanou záchvat vzteku.

Pokud je blíženec zrovna nahněvaný, raději se s ním nepokoušejte mluvit. Počkejte si, až bude mít lepší náladu.

Článek pokračuje na další straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
4
( 1 z 4 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJtrendweb
SHARE