Jste vůdce, hipík, silák nebo kreativec? Vyberte si jedno tlačítko a zjistíte to!

- REKLAMA -
- Reklama -

Psychologické testy jsou velmi populární, od té doby co jsou dostupné on-line ve velkém množstvím zvlášť. V tom našem si budete moci vyzkoušet takový, který o vás prozradí opravdu dost. A přitom jde jen o to, vybrat si jedno z nabízených tlačítek a pak počkat na “diagnostiku”, kterou vám test určí.

Jste připraveni?

Čtverec

Vybrali jste si čtverec? Tak to budete nejspíš neúnavným pracovníkem/pracovnicí. Když něco děláte, vkládáte do toho sami od sebe mnoho sil, jste vytrvalý a věci dotahujete do konce. Mezi ostatními kolegy jste oblíbený i proto, že je z vás cítit odolnost, jen tak něco vás nerozhodí.

Navíc jste trpělivý, takže když se objeví problém, hned nezpanikaříte. Máte schopnost dobré myšlenkové analýzy věcí a obdařen jste též smyslem pro detail. Potřebujete, aby věci probíhali tak dobře, jak jste je naplánovali: když se přes vaší snahu přesto něco zkazí, dokáže vás to pořádně naštvat.

Trojúhelník

V případě, že jste si zvolili trojúhelník, budete rozeným vůdcem. Jste extrémně dobře soustředěný na svůj cíl, víte přesně čeho chcete dosáhnout a jdete za tím. Býváte energický, působíte silně a nezadržitelně. I proto se vám většinou vaše sny a představy plní.

Jste sebejistý, ale ne hloupě: máte totiž většinou pravdu a zpravidla jste ve skupině ten, kdo rozhoduje správně. Úspěch a vítězství vám dělají dobře, naopak chybu a prohru uznat příliš neumíte. Chcete být nejlepší, váš způsob života je velmi kreativní a jediné co vás trochu trápí, je příliš silné ego. Kariéra je pro vás na prvním místě.
Zvolili jste kruh, či křížek? Pak pokračujte na další stranu.


Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJZajimavysvet.eu
SHARE