Jeho matka je zdrcená. Její syn se zabil kvůli textové zprávě!

- REKLAMA -

I v dnešní moderní době je známo mnoho případů šikany, které často končí katastroficky. Jinak tomu není ani v tomto článku. Snažíme se poukázat na to, jak nebezpečná dokáže šikana být.

0
8416
- Reklama -

Je to asi fráze, kterou mnoho z nás bude znát. “Klacky a kamení mi mohou zlámat kosti, ale slova mi neublíží”. Ale teď, když jsme starší si uvědomujeme, že jsou to právě slova, která dokáží být mocnější než zbraně. Je totiž obrovský rozdíl mezi tím být zraněn fyzicky, nebo psychicky.

Dokonce i v bibli je psáno, že slova jsou tou nejmocnější zbraní

Tento příběh pojednává o chlapci jménem Daniel Briggs. Byl to právě takový kluk, se kterým byste chtěli, aby se vaše děti kamarádili. Sama jeho matka totiž řekla, že měl neobyčejně dobré srdce, ale měl příliš plachou povahu, což nebyla pro chlapce jeho věku právě dobrá vlastnost. Byl totiž svými spolužáky šikanován.

Daniel Briggs

Bohužel se dostal do konfliktu s těmi nejhoršími dětmi na škole. Zpočátku to byly jen slovní nadávky a ponižování, které ale rychle vyvrcholily ve fyzické násilí. Danielovi vrstevníci ho často chytali a házeli ho do odpadkového koše, nebo ho několikrát zmlátili. Jednou ho dokonce nechali nuceně olizovat okno školního autobusu.

A jak jeho příběh pokračuje? To se dozvíte na další straně.

- Reklama -