Podvádí vás partner? Uznávaná socioložka tvrdí, že je to důkaz lásky!

- REKLAMA -

Nevěra je v dnešním světě bohužel opravdu častá a stává se součástí většiny vztahů. Bereme ji jako projev neúcty, nulového respektu a hlavně obrovské zrady. Známá socioložka však tvrdí, že nevěra je důkazem lásky.

- Reklama -

Nevěra bývá nejčastější příčinou k rozvodů. Když nás někdo podvede, nemůžeme dané osobě už nikdy důvěřovat. Už mu nemůžeme ani věřit to, že nás miluje. Máme totiž pocit, že člověk, který nás miluje, by toho nikdy nebyl schopný. Jenže prý je tomu tak trochu jinak. Podle Ashley Madison, která je opravdu uznávanou socioložkou, podvádí až 64 % lidí. A to si vemte, že kolikrát se o nevěře člověk ani nedozví.

Podvádí všichni

- Reklama -

Spousta lidí si myslí, že nevěra je “oblíbená” především ze strany mužů, ale pravda je taková, že je “oblíbená” i ze strany žen. Ashley totiž napsala knihu, která obsahuje výpovědi žen, které svého partnera podvedly. Podle ní lidé opravdu milují, ale nedokáží si představit život bez sex. Pokud jeden z partnerů odmítá sex, je prý jasné, že ten druhý najde radikální řešení – nevěra.

Člověk si následně najde milenku nebo milence, u kterého bude cítit, že dostává to, co mu chybělo. Ženy se chtějí cítit milované a podle Ashley je jasné, že se tak u televize nebo u žehlení prádla tak opravdu cítit nebudou.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJthemindsjournal
SHARE