Jak poznat charakter člověka jen podle toho, jak s vámi komunikuje? Teď už budete mít jasno!

- REKLAMA -

Dnes se podíváme na to, jak poznat charakter člověka jen podle toho, jak s vámi komunikuje. Mnohé se můžeme totiž dozvědět nejen z řeči těla, ale i ze samotné konverzace.

- Reklama -

Pokud chcete lépe pochopit lidi, musí se z vás stát pozorovací psycholog. Když se na někoho zaměříte, objevíte mnohá tajemství. Někdy dokonce pouze stačí poslouchat rozhovor a hned pochopíte, kdo před vámi stojí. Dnes vám řekneme něco o tom, jak díky způsobu řeči můžete určit charakter člověka.

Faktem je, že způsob řeči má mnoho parametrů, podle kterých můžeme lidi hodnotit: jasnost a rychlost řeči, hlasitost, zbarvení hlasu, dech. Není však snadné dešifrovat lidi jen na základě dekódování těchto vlastností. Podívejme se na to, jako způsob řeči odráží charakter a záměry člověka.

Časté používání zdrobnělin

Lingvisté jsou si jisti, že taková osoba prostě skrývá skutečné záměry. Pokud člověk láskyplně mluví o osobních věcech, pak se pokouší chránit si okolní prostor. Pokud při rozhovoru s druhou osobou používá mnoho zdrobnělin, pravděpodobně se ji snaží zmanipulovat.

A jaké další znaky se dají pozorovat? Na to se podívejte na další straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJtrendweb
SHARE