4 způsoby jak držíte telefon. Co to o vás vypovídá?

- REKLAMA -

O charakteru člověka vypovídají drobné detaily jeho každodenního chování, např. chůze, držení těla nebo oči. Věřili byste, že i to, jak zacházíte s vaším mobilním telefonem, o vás prozradí leccos důležitého?

- Reklama -

Mobilní telefon dnes používá téměř každý člověk. Výzkumy ukázaly, že způsob, jakým jej drží, vypovídá o jeho skrytém já. Odhalte s naším testem tajemství vaší povahy.

- Reklama -

Jednoduše se podívejte na obrázek a vyberte ten, který ukazuje právě váš způsob držení mobilu a poté si přečtěte definici. Napište nám do komentářů, jestli s ní souhlasíte a zajímají nás i vaše námitky.

#1 Telefon držíte v jedné ruce a ovládáte ho palcem

Vy jste rádi středem pozornosti a nedělá vám problém o sobě hovořit. Bohužel to neplatí opačně a druhé lidi posloucháte jen neradi. Jste velmi šikovní a umíte dělat více věcí najednou. Dodržujete přísnou disciplínu a každodenní úkoly zvládáte velice dobře.

Jen tak vás někdo neoklame, neboť umíte rozeznat dobré od zlého. Jste otevření a oceňujete skutečnou lásku. Pro svůj protějšek jste schopni udělat doslova to, co mu vidíte na očích.

Další způsoby držení telefonu naleznete na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJhttp://pronavody.cz
SHARE