Indiánský horoskop: Jaké zvíře ovlivňuje váš život podle vašeho data narození?

- REKLAMA -

Obvykle vám sem dáváme horoskopy, které všichni známe. Dnes vám ale přinášíme indiánský horoskop. Podívejte se, které zvíře ovlivňuje váš život, jaký je váš šťastný den, nebo jaká je vaše šťastná barva.

- Reklama -

Domorodí Američané věřili, že každého člověka v životě vede určité zvíře, které mu dává nadpřirozenou moc. Vaše zvíře si jednoduše určíte podle data narození. Dnes vám představíme 12 zvířat z indického horoskopu, které ovlivňují charakter člověka. Pojďme tedy na to!

Vydra (20.1. – 18.2.)

- Reklama -

Lidé, narození v těchto dnech jsou doprovázeni Vydrou. Jsou velmi trpěliví, vytrvalí a disciplinovaní. Jejich talent je vždy spojen s ambicemi a jsou to důslední zaměstnanci. Nenávidí neúctu a lidi, kteří lžou, protože oni sami jsou velmi loajální. Jejich šťastný den je úterý, číslo 19 a barva fialová, takže se ho nebojte zakomponovat do interiéru, případně šatníku.

Vlk (19.2. – 20.3.)

Tito jedinci jsou nezávislí a chtějí být sami. I tak si však umí založit rodinou, jen potřebují prostor na přemýšlení. Jsou čestní a velkorysí. Vždy se snaží o úspěch, ale nepoužívají triky a podvody. U jiných lidí nedokážou vystát aroganci. Jejich šťastný den je čtvrtek, číslo 3 a barva červená.

Pokračujte na další stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
6
( 1 z 6 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJtrendweb.sk
SHARE