Jaké znamení zvěrokruhu dokáže nadělat v ženském těle nejvíce škody? Patříte mezi ně i vy?

- REKLAMA -

Ženy jsou různé a každá je jedinečná. Některé jsou klidné a jiné výbušné. Ovšem podle jejího znamení se dá celkem přesně určit, co od mí můžete očekávat během hádky.

- Reklama -

Tento horoskop je určen hlavně ženám. Říká se, že ženské emoce ve vypjatých situacích hraničí s reakcemi zvířat. Něco pravdy na tom asi bude, protože ženy jsou od přírody často zuřivější, než muži. A to není jen konstatování, je to obecný fakt, který zbývá jen přijmout.

Ženy některých znamení překypují větší dávkou emocionality, kterou neumí dostatečně ovládat. Důsledkem toho jsou tato znamení považována za nešťastné partnerky, od kterých by bylo lepší dát ruce pryč. Patříte k nim i vy?

- Reklama -

Kozoroh

Horoskopy Kozoroh

Ženy narozené v tomto znamení mají svůj názor a jen těžko jim ho něco změní, pokud sami nechtějí. Navzdory patřičné tvrdohlavosti jsou jako partnerky opravdu obdivuhodné. Nedělají scény a své emoce většinou dokáží ovládat. Jak se říká, ledový kozoroh. I když uvnitř hoří, navenek nedají nic najevo. Ženy ve znamení kozoroha jako partnerky opravdu stojí za to.

Vodnář

Horoskopy Vodnář

Vodnáři jsou výborné přítelkyně, kterých se nemusí bát ani ženské ani mužské pohlaví. Obyčejně s emocemi silně bojují, ale dokáží je moc dobře ovládnout. Při velkých scénách Vodnář raději uniká. Toto znamení totiž nemá rádo konflikty a pokud k nějakému dojde, raději se mu obloukem vyhne. Jako partnerky jsou nestálé a říká se, že ani oddanost jim není velmi vlastní.

Pokračujte na další stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
6
( 1 z 6 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwoman.tiscali.cz
SHARE